четвер, 3 червня 2021 р.

День вишиванки у Золочівському фаховому коледжі ЛНАУ!

 «Я душу одягну у вишиванку!»

⠀ Що найближче серцю справжньому українцеві? Звичайно, це барвиста, надзвичайно красива і рідна вишиванка. У її узорах відображена доля нашого величавого народу : важка праця та пісні милозвучні, війни та прагнення волелюбні, голод та крилаті мрії. Вишиванка увібрала в себе і шепіт червоної рути, і бистроту гуцульського вітру, і голубінь небес, і золото пшеничного колосся. Уся Вкраїна-ненька зацвіла на білому полотні.
⠀ Сьогодні, 20 травня, зацвів яскравими вишиванками й Золочівський фаховий коледж ЛНАУ. Викладачі та студенти приєдналися до флешмобу, який організувала викладачка математики Ольга Іванівна Ганачівська. Кожен учасник мав змогу похизуватися своєю різнобарвною вишиванкою.
⠀ З нагоди Всесвітнього дня вишиванки у коледжі відбувся виховний захід під гаслом «Я душу одягну у вишиванку!». На сцені звучали вірші та пісні про український оберіг – вишиванку. Цікавою частиною виховної години став модний показ вишиванок, який представили студенти коледжу. Вони постали перед глядачами у різних образах: автентичних і сучасних. Під кінець мистецької композиції актова зала замайоріла вишитими рушниками. Участь у відкритій виховній годині взяли студенти груп АІ-206,АІ-206(І), АІ-104, ВПР-301, ОП-102, ОП-204 під керівництвом викладачки української мови та літератури Ірини Андріївни Миколайчук.
Вишиванка – пісня барв і кольорів. Саме за вишиваними сорочках упізнають нас, українців, в усьому світі. Тому ми повинні завжди повертатися до надбань наших пращурів, шанувати їх і не згубити своєї ідентичности. І тоді під синім небом вічно красуватиметься українська вишиванка!
⠀ ⠀ Куратор груп АІ-206, АІ-206(І) І. А. ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ МиколайчукНемає коментарів:

Дописати коментар

Моє портфоліо